محل تبلیغات شما

با خودش ميگه : اي كاش من هم زمان امام حسين (ع) بودم و تو ركاب آقا مي جنگيدم و شهيد ميشدم ، ولي آيا شده با خودش بگه يعني واقعأ اگه تو اون زمان بودم امامم رو ياري مي كردم؟ اصلأ به صف يارهاي آقا مي پيوستم؟ چقدر امامم رو ميشناختم و واسه شناخت ايشون چقدر تلاش مي كردم؟ و آيا حق از باطل رو تشخيص ميدادم و گمراه نميشدم؟

خداوند هر كسي رو واسه دوره اي خلق كرده و قرار نيست كسي تو دوره اي غير از دوره خودش دنيا بياد و زندگي كنه و بايد وظايف خودش رو توي دوره خودش انجام بده و ياري اهل بيت (ع) هم از اين قاعده مستثني نيست و بايد ببينيم آيا توي ياري و شناخت امام زمان مون چقدر تلاش كرده ايم و آيا واقعأ ايشون رو شناختيم و در قبالشون وظيفه خودمون رو به درستي انجام داديم؟

به هر حال همدردي و ابراز محبت به اهل بيت (ع) خوبه اما اين رو بايد در نظر داشته باشيم كه بتونيم خودمون و ظرف وجوديمون رو اون قدر بالا ببريم تا لياقت ياري اهل بيت (ع) رو داشته باشيم و بتونيم امام زمانمون رو ياري برسونيم و اگر ان شاءالله ظهور توي زمان ما اتفاق افتاد كنار آقا باشيم نه در مقابل ايشون.

از خدا ميخوام كه به ما كمك كنه تا بتونيم با انجام اعمالي صالح و دوري از گناه و انجام وظايف خانوادگي و اجتماعي قلب نازنين آقا امام زمان ارواحناله الفداء ازما راضي و خشنود بشه و بتونيم زمينه سازان خوبي براي ظهور و تشكيل حكومت عدل جهاني باشيم. ان شاءالله

خدايا ما رو در زمره منتظران واقعي ظهور قرار بده.

اللهم عجل لوليك الفرج

دلنوشته ای بعد از گذر زمانی

معجزه براي اثبات حقانيت

یاری امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف)

رو ,زمان ,امام ,خودش ,ياري ,انجام ,اهل بيت ,بيت ع ,امام زمان ,آقا مي ,ان شاءالله

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

hoo